Drevené puzzle - mačka

Drevené puzzle je formou zábavy, ktorá zahŕňa zostavenie farebného obrázka v charakteristickom tvare mačky. Puzzle je vyrobené z 3 - 4 mm preglejky a potiahnuté farebným obrázkom. Drevené puzzle je skvelým darčekom na každú príležitosť - darček k narodeninám, meninám či sviatku. Obdarovaný strávi niekoľko hodín riešením hádaniek a skvelou zábavou.

Po zložení puzzle dostanete farebného kocúra z pestrých vzorov a grafických motívov. Puzzle nemá obdĺžnikový tvar, odráža tvar zvieratka. Pri montáži sa oplatí riadiť sa grafikou v krabici. Pestré farby jednotlivých prvkov upútajú pozornosť dieťaťa, ktoré sa zameriava na hru a zároveň sa učí presnosti a trpezlivosti.

Farebné puzzle podnecuje predstavivosť a kreativitu. Hra s hlavolamami dokonale precvičuje zmysel pre koncentráciu a schopnosť logicky myslieť. Je to tiež skvelý spôsob, ako si precvičiť trpezlivosť, koncentráciu a pamäť. Navyše dokonale precvičí vaše ruky a pomôže rozvíjať ich motorické schopnosti.

Puzzle je vyrobené z drevenej preglejky a precízne vyrezané laserom. Drevené hračky sú mimoriadne trvácne a odolné voči poškodeniu, takže vydržií roky v perfektnom stave. Ide o hračku, ktorá bude užitočná nielen pre jedno dieťa, ale aj pre celé generácie.

Sada puzzle je dodávaná s viazanou taškou, ktorá uľahčuje prenášanie a skladovanie. Navyše môžete všetko zabaliť do estetickej, farebnej krabičky, ktorá je ideálna ako darček.

ŠPECIFIKÁCIA:

téma: mačka
materiál: drevo
farba: viacfarebná
počet puzzle: 130 dielikov
rozmery zloženého puzzle: 38 x 24 cm
hmotnosť: 118 g
hmotnosť balenia: 0,265 g


Dostupnosť: SKLADOM (dodanie 1-3 pracovné dni) 

15,00 €