Mačiatka na predaj                                    "Keby bolo možné skrížiť človeka s mačkou, bol by omnoho dokonalejší. Len mačka by si značne pohoršila." /Mark Twain/

Mačiatka na predaj


Dňa 03.05.2019 sa v našej chovnej stanici narodili 2 krásne mačiatka. Rodičmi mačiatok sú Assol a Scottie. Odber mačiatok bude možný cca koncom júla, kedy budú mačiatka plne socializované, kompletne veterinárne ošetrené, čipované, s pet pasom a preukazom pôvodu od svetovej federácie mačiek. Mačiatka budú vhodné na výstavy aj ako domáci miláčik.

DAPHNE Jasmin Princess - čierna straight  (rovné uši)

Dňa 06.08.2019 prišli na svet tieto krásne mačiatka. K odberu budú od 12 týždňa veku, kedy budú plne socializované, naučené na wc a škrabadlo, kompletne vakcinované, čipované, odčervené, s pet pasom a preukazom pôvodu od svetovej federácie mačiek.

Fatima Jasmin Princess - 600€
Fatima Jasmin Princess - 600€
Dňa 08.08.2019 prišli na svet 4 krásne mačiatka vo farbe modrej. K odberu budú od 12 týždňa veku, kedy budú plne socializované, naučené na wc a škrabadlo, kompletne vakcinované, čipované, odčervené, s pet pasom a preukazom pôvodu od svetovej federácie mačiek.


Mačiatka narodené 15.08.2019