Mačiatka na predaj                                    "Keby bolo možné skrížiť človeka s mačkou, bol by omnoho dokonalejší. Len mačka by si značne pohoršila." /Mark Twain/

Mačiatka na predaj


Chovateľská stanica škótskej klapouchej mačky "Jasmin Princess" prijíma rezervácie na mačiatka narodené dňa 30.03.2023
Mačiatka budú k odberu od 13 týždňa veku, kedy budú 3x očkované proti infekčným ochoreniam, kompletne proti besnote, 4x odčervené, čipovane s pet pasom a s preukazom pôvodu od world cat federation WCF.
do nového domova odídu s vybavickou na lepší štart do nového života :) -hračky, skrabadlo a granule nemeckej prémiovej značky. budú naučené na granule a na barf stravu.
hľadáme tie najlepšie domovy, kde bude mačiatko členom rodiny. prosím záujemcov o mačiatko, aby si uvedomili, že ide o záväzok na 15-20 rokov a zároveň prosím o premyslenú rezerváciu. v prípade vážneho záujmu ma môžete kontaktovať cez whatsapp, Viber, sms, pripadne telefonicky (ak nemám signál, preferujem whatsapp/viber).
samozrejmosťou je kupno-predajná zmluva.
Už sú možné záväzné rezervácie. K dispozícii sú mačiatka so sklopenými aj s rovnými ušami. uvedená cena je na pet miláčika, možnosť zaobstarať si mačiatko aj na výstavy a chov.
Samantha Jasmin Princess - mačička fold 700€
Scarlett Jasmin Princess - mačička straight - 600€
Stella Jasmin Princess - mačička straight - 500€
Safir Jasmin Princess - kocúrik straight - 500€

Silver Jasmin Princess - kocúrik fold - 700€ 

Rodičia mačiatok majú testy na FeLV a FIV a genetické testy na OCD (osteochondrodysplazia), hypertroficku kardiomyopatiu, polycysticke ochorenie obličiek, deficit pyruvatkinazy, progresívnu retinalnu atrofiu, spinalnu svalovú atrofiu, glykogen storage disease - všetky testy negatívne k nahliadnutiu u nás doma.
Rodičia mačiatok pochádzajú z kvalitných chovateľských staníc a pýšia sa titulmi ako Inter a grandšampión.

Samantha Jasmin Princess - mačička fold 

Scarlett Jasmin Princess - mačička straight

Stella Jasmin Princess - mačička straight 

Safir Jasmin Princess - kocúrik straight 

Silver Jasmin Princess - kocúrik fold