Sušené mlieko pre šteniatka 0.5kg

Popis

BELCANDO SUŠENÉ MLIEKO

BELCANDO SUŠENÉ MLIEKO je obzvlášť ľahko tráviteľné rozpustné suché mlieko vhodné ako náhrada či doplnok materského mlieka. Prvé dni života sú kľúčové pre zdravý a správny vývoj vášho šteniatka a preto je BELCANDO SUŠENÉ MLIEKO tým správnym riešením v prípadoch, keď šteňa nemá matku, alebo má matka problémy s mliekom, či vo vrhu bolo enormné množstvo šteniat. Dojčené mláďatá nemajú schopnosť v prvých týždňoch uchovávať niektoré vitamíny, čo mlieko BELCANDO kompenzuje bohatou dávkou vitamínov A, E a D3. Toto sušené mlieko je skvele rozpustné, ľahko stráviteľné a neobsahuje žiadne umelé farbivá ani arómy.
Okrem šteniat je možné mlieko aplikovať aj gravidnej sučke, ideálne približne 2 týždne pred pôrodom do bežnej dávky krmiva primiešať 50-100g.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE
BELCANDO SUŠENÉ MLIEKO je obzvlášť ľahko tráviteľné rozpustné suché mlieko, ktoré sa vmieša do teplej vody (50-60 °C) v pomere 1 (prášok) ku 2 (voda). Vždy pridávajte prášok do vody, nie naopak! Denná potreba šteniat je približne 150ml vody na kilogram hmotnosti. Pripravené mlieko nechajte odstáť a aplikujte pri telesnej teplote (38 °C). Keď je mlieko vychladnuté, znovu ho nezohrievajte!

18,00 €